Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Útočník Papadopulos jde do Boleslavi

Obrázek “http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/3400-300-225.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Michal Papadopulos se vrací do české ligy. Nebude však hrát za Baník Ostrava, nýbrž za Mladou Boleslav. Ve středočeském klubu by měl podepsat smlouvu na tři roky.

Informaci potvrdil hráčův agent Pavel Zíka.

O Papadopulose měly zájem také české kluby Sparta Praha a Baník Ostrava. Zvlášť ostravský klub se o jeho přestup na Bazaly snažil, třiadvacetiletý útočník dal přednost Mladé Boleslavi. Přestupová částka se odhaduje na deset miliónů korun.

Fotbalista s řeckými kořeny je odchovancem ostravského Baníku a než se stačil pořádně usadit v A týmu odešel za velké peníze do Arsenalu. V Anglii se ale neprosadil a vrátil se zpět do Baníku. V Ostravě působil rok a půl než si ho vyhlédl německý Leverkusen.

Ovšem ani v Bayeru nedostával moc příležitostí, a tak v letošní zimě odešel na hostování do Chotěbuzi. Tam začal slibně, ale zbrzdilo ho zranění a nakonec se do základní sestavy dostával jen sporadicky.

Nyní tedy bude hrát za Boleslav. Středočeský klub se v létě činí. Získal už například Ludovica Sylvestreho nebo Mariana Paláta, který už dříve v boleslavském týmu hrával.

Žádné komentáře