Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Svaz popřel, že by Baroš nadával Brücknerovi

http://www.efotbal.cz/include/photothumb.php?id=14742&size=160&rezim=width

Fotbalový svaz tvrdí, že na mistrovství Evropy žádná rozepře mezi útočníkem Milanem Barošem a koučem Karlem Brücknerem nevznikla. Sobotní zprávy českých deníků, podle nichž Baroš trenérovi sprostě nadával, označili funkcionáři za nesmyslný a lživý mediální útok.

Svaz na své internetové stránce www.fotbal.cz zveřejnil také SMS zprávu, kterou Baroš Brücknerovi poslal v sobotu odpoledne: "Trenére, zdravím Vás. To, co je v novinách, je smutné a není to pravda! Tohle bych si nikdy nedovolil."

Informace deníků Blesk a Aha! popřel i tiskový mluvčí reprezentačního týmu Lukáš Tuček. "Za celou dobu mistrovství se nic takového nestalo, ani náznakem. Byť média několikrát spekulovala nad sestavou a zařazováním některých hráčů, celý pobyt proběhl bez jakýchkoli excesů," uvedl Tuček.

Podle sobotních zpráv Baroš po vyřazení týmu v základní skupině ME Brücknera v ženevském hotelu vulgárně napadl. Šestadvacetiletý hráč byl podle listů ukřivděný z role náhradníka. "Slyšel jsem o tom," citoval Blesk nejmenovaného reprezentanta.

Předseda Českomoravského fotbalového svazu Pavel Mokrý slíbil, že celá záležitost bude důsledně vyšetřena.
Žádné komentáře