Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Slavia Jarolíma k reprezentaci neuvolní

http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/303-300-225.jpg
Na dnešním ligovém shromáždění požádal ředitel Slavie Petr Doležal předsedu ČMFS Pavla Mokrého, aby nařídil Vlastimilu Košťálovi, aby již neoslovoval Karla Jarolíma s nabídkou trénovat reprezentaci. Dal tím jasně najevo, že Slavia nezměnila postoj k uvolnění svého kouče.

„Karel Jarolím má se Slavií platnou smlouvu a klub se jasně vyjádřil, že trenéra neuvolní. V podobném duchu se několikrát vyslovil také trenér Jarolím,“ řekl Doležal pro slavia.cz.

Potom, co Košťálovu nabídku odmítl Ivan Hašek a Matthias Sammer, začalo se znovu spekulovat právě o Karlu Jarolímovi, přestože již v dubnu vydala Slavia a sám trenér toto prohlášení: „Nabídka vést reprezentaci musí potěšit každého trenéra, protože je oceněním jeho práce. Pro mne je ale prioritou Slavia, ve které mám uzavřenou dlouholetou smlouvu. Své závazky jsem připraven dodržet a možnost trénovat reprezentační výběr v době svého kontraktu v klubu vylučuji. Další spekulace o mé osobě jsou v této souvislosti zbytečné,“ uvedl kouč na oficiální webu Slavie.

Kandidáty tak zůstávají Petr Rada a Jozef Chovanec, nově se k nim přidal ještě Klaus Toppmöller.
Žádné komentáře