Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Pro Casillase je favoritem Itálie

Obrázek “http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/3377-300-225.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Španělský brankář Iker Casillas řekl, že pro něj jsou v nedělním zápase favority Italové, ale také se svěřil s tím, že španělský tým bude chtít prolomit čtvrtfinálové prokletí. Casillas, kapitán Španělů, před šampionátem hovořil, že právě oni jsou favority na vítězství, nyní se ale snaží směřovat tlak na Italy.

"Itálie je favoritem, protože se celkově probojovala do více finálových zápasů a získala více titulů. Španělsko má jenom jednu trofej z Eura a to je již dost dlouhá doba," řekl Casillas novinářům.

"Co musíme udělat je udržet si týmového ducha a hrát tak dobrý fotbal jako doposud, ale Italové jsou Italové."

"Musíme konečně jednou prolomit naše čtvrtfinálové prokletí,"
přeje si Casillas.

Casillas váhal, když měl odpovědět na otázku, zda se obranná činnost španělského celku podrobně zaměří na Lucu Toniho. "Musíme si dávat pozor na nakopávané míče, protože Luca Toni je velmi vysoký hráč," řekl. "Ale také si musíme dávat pozor na jiný typ hráčů, kteří mají jiné kvality a nesmíme je nechat o samotě."

Casillas se dále vyjádřil ke zvěstem ohledně neshod Fernanda Torrese a Sergia Ramose s trenérem Luisem Aragonesem. "Není tady žádný problém s Fernandem nebo Sergiem. Trenér si s nimi pouze hovořil, není o čem mluvit."

"Když spolu lidé tak dlouho bydlí, je normální, že mají jinou povahu a názory. Trenér s nimi má dobré vztahy. Tito dva hráči jsou příkladem všem ostatním."

Žádné komentáře