Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Košťál: Hašek dostal nejexkluzivnější nabídku v historii

Obrázek “http://efotbal.cz/files/images/20080616143432.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Podle místopředsedy svazu Vlastimila Košťála dostal Ivan Hašek nabídku, jaká v českém fotbale ještě nebyla. V neděli informaci potvrdil sám Košťál.

"Ivanovi jsem nabídl nejlepší finanční podmínky, jaké kdy trenér u národního týmu měl. Navíc funkci manažera reprezentace a sportovního ředitele svazu, aby si Hašek mohl určovat, jakým směrem se věci kolem jednotlivých reprezentací budou pohybovat," řekl Košťál. Podle něho se schůzka nesla ve velmi dobré náladě. "Několikrát mi zopakoval, jak je nabídkou potěšen a poctěn, ale že ji musí odmítnout, protože věci v Dubaji jsou už hodně rozběhnuté. A shodli jsme se na tom, že to není o Košťálovi a ani o Haškovi," dodal místopředseda svazu v narážce, na jejich vyhrocené vztahy. "Dokonce jsme si řekli, že si budeme častěji volat a informovat se."

Po Haškově odmítnutí tak má Košťál opět zmenšený manévrovací prostor, neboť v úterý musí na výkonném výboru fotbalového svazu předložit jména kandidátů. "Myslím si, že tři až čtyři adepty předložím a uvidíme, ke komu se výkonný výbor přikloní," pravil Košťál s tím, že kromě Petra Rady se do hry s největší pravděpodobností vrací i Karel Jarolím a v rukávu má schovaného ještě jednoho zahraničního trenéra.
Poslední komentáře
22.06.2008 20:27:42: posli mi prosím na mail kod na ikonu jo muj mail je big.players@seznam.cz