Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Horváth odchází ze Sparty. Míří do Plzně

http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/3451-300-225.jpg
Záložník Pavel Horváth opouští Spartu a jde na západ Čech do Plzně. O odchodu třiatřicetiletého fotbalisty se už dlouhou dobu spekulovalo. Dnes v podvečer by měl být představen jako oficiální posila Plzně.

Bývalý hráč Teplic či Slavie byl poslední dva roky oporou pražské Sparty. Pravidelně hrával v základní sestavě a prakticky tvořil hru letenského mužstva.

Ovšem problémy nastaly po vítězném finále poháru ČMFS, kde se Horváth dostal do sporu s dvéma fanoušky a vulgárně jim vynadal. V posledním ligovém utkání už na něj při utkání v Liberci nadával celý kotel. Horváth kvůli tomuto incidentu předčasně střídal.

V létě pak do klubu přišel Patrik Berger, který může hrát také ve středu hřiště a Horváthova situace se tak dál komplikovala. Přestože si nový sparťanský kouč Lavička přál, aby Horváth zůstal, nestane se tak.

Plzeň tak získala třetího hráče, který ještě na jaře působil ve Spartě. Před Horváthem do Plzně přišli gólman Tomáš Poštulka a záložník David Limberský, který už dříve v na západě Čech působil.

Vedení Sparty už však má za Horvátha náhradu. Do klubu přichází na hostování slovinský ofenzivní záložník Nejc Pečnik.

Žádné komentáře