Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Hašek odmítl vést reprezentaci

Obrázek “http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/2774-300-225.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Fotbalový trenér Ivan Hašek nepovede Českou fotbalovou reprezentaci. Po schůzce s místopředsedou svazu Vlastimilem Košťálem Hašek oznámil, že k dohodě nedošlo.

Ke schůzce čtyřiačtyřicetiletého trenéra celku Al Ahlí ze Spojených arabských emirátů a Vlastimila Košťála, který ještě na probíhajícím Euru působil u reprezentace jako její manažer, došlo dnes dopoledne a po zhruba jeden a půl hodinovém jednání Hašek prohlásil, že si sice nabídky vést národní mužstvo váží, ale v současné situaci reprezentační mužstvo nemůže převzít a ani to sám nechce.

Košťál v posledních dnech otočil, a místo jeho velkého favorita Karla Rady začal prosazovat na trenérské křeslo Ivana Haška, ačkoli oba k sobě nemají příliš blízko.

Bývalý manažer reprezentace chtěl Haška navrhnout jako nového trenéra české reprezentace na úterním zasedání výkonného výboru svazu. Z páteční ankety ČTK mezi jeho členy vyplynulo, že nadpoloviční většina by Haška v trenérské funkci uvítala.

Nyní je jasné, že za stávajícího vedení Hašek trénovat "áčko" nebude. Mezi kandidáty tak nadále pro některé zůstává Karel Rada, Josef Chovanec, František Cipro nebo varianta v podobě zahraničního trenéra.

Žádné komentáře