Hráči z celé planety

Novinky z fotbalu

Donadoni skončil u italské reprezentace

Obrázek “http://www.fotbalportal.cz/www/images/galerie/3267-300-225.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Roberto Donadoni skončil u italské reprezentace po setkání s Italskou fotbalovou asociací. Naplnily se tak včerejší prognózy, že bývalý trenér Livorna bude odvolán kvůli neúspěchu Azzurri na EURO 2008, kde Itálie nestačila ve čtvrtfinále na Španělsko v pokutových kopech a byla vyřazena.

Po dvouhodinového setkání mezi Robertem Donadonim a Italskou fotbalovou federací (FA) se rozhodlo, že Donadoni na postu trenéra Azzurri končí. Náplní schůzky byla zhodnocení italské reprezentace během kvalifikace a účasti na EURO 2008. Rozhodnutí Italské FA zní následovně:

Prezident Abate se setkal s Robertem Donadonim na valné hromadě Italské fotbalové federace ve čtvrtek odpoledne. Na schůzce se hodnotily poslední dva roky a EURO 2008. Chtěli bychom poděkovat za práci Roberta Donadoni u italského reprezentačního týmu. Prezident souhlasí s rozhodnutím Italské fotbalové federace, že po EURO 2008 Roberto Donadoniho u italské reprezentace končí.

Jeho následovníkem by měl být podle italských médií „Zlatý Marcello“, který opustil Azzurri po úspěšném Mistrovství světa 2006, kdy Itálii dovedl k titulu Mistrů světa.

Žádné komentáře